Podívejte se, co všechny celebrity nesly minulý týden na Pařížský týden módy

October 17, 2022 By atghz 0

, zaměřili jsme se na to, co celebrity a módní lidé nesou na výstavě Chanel Fall 2013 (Shocker: Spousta Chanel), ale je daleko od jediného jediného jediného Ukažte, že přitahuje hvězdy a jejich kabelky v Pařížském módním týdnu. Od Stella McCartneyové po Louis Vuitton, americké, evropské a asijské celebrity, nesli v minulém týdnu tunu tašek vyvolávajících závist po celé Paříži. Naštěstí tam byla horda fotografů, aby celou věc papír.

Předvídatelně, mnoho hvězd nosilo tašky vyrobené (a dáno jim) jakoukoli značkou, kterou byli postaveni, aby viděli. V Pařížském módním týdnu je to však stále pohled na pohled; Je mi opravdu jedno, jak se někdo týkal tašky Valentino, Dior nebo Louis Vuitton, jen se těším na jejich kontrolu. A podívej se na ně, budeme, níže.

Na počest hrozícího návratu Mad Men do televize začněme s lednem Jonesem a dáme jí nejlepší Betty Draper v retro getUp a Miu Miu Madras texturovaná kožená taška. Vyzvedněte dvoubarevnou růžovou verzi za 1 195 $ v Net-A-Porter.

Herečka Zoe Saldanda se také zúčastnila show Miu Miu, a ona tak učinila o něco méně kostýmního kostýmu Miu Miu Matelasse Clutch. Vyzvedněte podobný držení za 570 $ pomocí Net-A-Porter.

Ve Stelle McCartney nese Jessica Alba spojku Stella McCartney Falabella. Získejte jeden z vašich vlastních za 865 $ pomocí Neiman Marcus.

Pro Valentino se Nicole Richie vyhovovala uber-populárním valentino vavavoom tašku, která může být vaše za 2 195 $ pomocí Nordstromu.

Když během svého působení v Paříži mimo službu, Nicole nesla jednu ze svých spousty městských tašek Balenciaga. Podívejte se na mnohem více pobouřené sbírky Nicole Balenciaga nebo si vyzvedněte vlastní černé město za 1 545 $ Neiman Marcus.

Přehlídka Dior Fall 2013 měla spoustu významných účastníků. Zde francouzská hvězda Melanie Laurent (možná si ji pamatujete z Inglourious Basterds) nese tašku Dior Lady Dior.

Známá Dior Aficionado Olivia Palermo nesla tašku Dior Miss Dior, aby se zúčastnila show.

V Chloe měla čínská herečka Zhang Yuqi petite Chloe Marcie Satchel. Větší verze může být vaše za 1 8965 $ pomocí Neiman Marcus.

Francouzská dívka IT Marie Ange Casta nesla tašku Chloe Sally přenášenou v kožešině na výstavě návrháře. Získejte verzi All-Treather za 1 695 $ pomocí Nordstromu.

Nejsem si jistý, která přesně ukazuje ruská módní hvězda Miroslava Duma na této fotografii, ale kamkoli šla, šla tam s ohromující Hermes Kelly buď v krokodýli nebo aligátoru.

Herečka Jessica Chastain byla zdánlivě kdekoli během PFW – zde zamířila do sídla Givenchy, zatímco nesla Givenchy Lucrezia Satchel. Může to být vaše za 2 140 $ pomocí Barneys.

Jessica také vede od příchozích celebrit na přehlídku Louis Vuitton Fall 2013 nabité hvězdy, která nesou jasnou fialovou tašku Louis Vuitton Epi Leather Noe. Získejte bicolor verzi za 1 680 $ pomocí Louis Vuitton.

Naomi Watts se také ukázala s nějakým barevným LV – minty zelený Louis Vuitton Epi Electric Alma Bag, aby byl přesný. Může to být vaše za 2 740 $ pomocí Louis Vuitton.

Čínský hvězdný fanoušek Bingbing také dal Alma nějakou lásku s mnohem menší Louis Vuitton Epi Alma BB. Projděte Louis Vuitton za 1 380 $.

Herečka Lily Collinsová se zúčastnila show LV a nesela laku Louis Vuitton. (Moje pokusy o vyhledávání neobjevily žádné oficiální jméno, ale vím, že jeden z vás bude vědět, že do 15 minut od tohoto příspěvku stoupne, protože vy lidé jste nejlepší.)

Brazilská herečka Mariana Ximenes, která zaokrouhlovala celebrity za týden, dorazila do Louis Vuitton a nesela Louis Vuitton Minaudiere Petite Bijou, která může být za 5 250 $ pomocí Louis Vuitton.