Uložit, utratit, Splurge: Neutral Python

March 5, 2023 By atghz 0

jsme to již dříve uvedli, jak to uvedeme znovu: Python je pro podzim významný. Nebyl jsem ohromujícím zastáncem mnoha vzhledů Pythonu sezóny, je však pro mě obtížné odmítnout dobrý, přirozený, neutrální pythonový taška. Pro mě je krása Pythonu ve vlastní struktuře i vzoru kůže, stejně jako v závislosti na tašce, bloudění také daleko od toho může zkazit zábavu. Proto jsme pro naši nejnovější uložení, utrácení, roztříštěnost, vybrali jsme tři pytle Python (nebo Python-Embossed) ve třech různých nákladových bodech, abychom předvedli přírodní krásu materiálu.

Uložit

Lauren Merkin Allie reliéfní Python Clutch, 250 $ přes Neiman Marcus
Nejlepší metodou nakupovat do vzorů za rozumnou cenu je samozřejmě získat spojku, stejně jako Lauren Merkin je královnou levných večerních tašek. Skladujte jej do svého denního tašky a poté ji po práci vytáhněte.

Strávit

Kate Spade Nadine Snake Print Crossbody, 695 $ přes Neiman Marcus
Zřídka jsem viděl syntetickou pythonovou tašku tak krásnou – vzorec je správný, tón je správný, a také to podvádí spoustu lidí, kteří nejsou exotickými odborníky na pleť. (A opravdu, kdo je exotický odborník na pleť? Není mnoho lidí.)

Roztřídit

Prada Python Frame Tote, 4450 $ přes Neiman Marcus
Dobře, takže se jedná o obrovský skok z nákladů z možnosti Kate Spade, ale to je to, co se stane, když přejdete z reliéfní kůže k skutečné věci, zejména v sezóně, kdy je Python to, co si každý chce mít, stejně jako Prada byla jedna. nejsilnějších zastánců materiálu na dráze.