Perfektní párování: Charlotte Olympia nám dává Copacabana Elegant

August 21, 2023 By atghz 0

Vy jste muži objevili facelift, že naše sesterské stránky Talkshoes dostaly nejlépe před dovolenou? Pokud ne, přejděte a zkontrolujte to-v naší budoucnosti je spousta vzrušujících věcí, a pokud máte rádi boty kdekoli poblíž, stejně jako máte rádi tašky, měli bychom to, kdybyste se k nám přidali od času Časem, dobře, mluvte s námi.

Právě teď však chceme mluvit o botách a taškách, a mnoho důležitých, jak spolu jdou. Normálně nejsem zastáncem dokonale odpovídajícího příslušenství, ale Charlotte Olympia Tweetie Parrot Pouch a Cage Grasp Set a Charlotte Olympia Birds of Paradise Cage paty je třeba nosit společně. Vždy. nejlépe, zatímco nositel pije nějaký exotický nápoj ve vizuální vzdálenosti od písečné pláže.

Podle mého názoru je Charlotte Olympia jediným návrhářem hromadného trhu, který nyní pracuje nejlépe, který se může dostat pryč s tímto druhem neuvěřitelnosti a doslovnosti. Pokud by tato bota byla například Louboutin, nejsem si jistý, že bych byl přesvědčen – Christian si ve svých botách vybudoval důvěryhodnost pro agresivní sexualitu, i když je také nějaká zábava, ale očekávám dívčí shenanigans z Charlotte . Ve skutečnosti je od ní chci.

Líbí se mi bota lépe než její protějšek, abych byl upřímný, ale o uchopení, které se mi líbí, jsou věci. Zaprvé, že možná dohoda je dostatečně velká na to, aby se nosila jako náramek, takže vždy budete mít s sebou tašku, dokonce i po jednom příliš četných Caipirinhas. Za druhé, uchopení jsou ve skutečnosti dvě spojky – papoušek uvnitř klece je plně odnímatelný a oba kusy lze nosit samostatně nebo společně. To jsou tři potenciální možnosti bláznivé kabelky! Což může být v závislosti na vašem osobním stylu o tři mnohem více, než potřebujete nebo chcete. Osobně se vždycky rád mýlím na straně zábavy.

O Charlotte Olympii jsme psali v poslední době na Talkshoes docela hodně – pokud si tyto paty kopete, podívejte se na některé z jejích dalších!

Charlotte Olympia Birds of Paradise Cage paty sandály
1595 $ prostřednictvím Neiman Marcus

Charlotte Olympia Tweetie Bird Parrot and Cage Grasp Set
925 $ prostřednictvím Neiman Marcus