Představujeme tašky Alexander McQueen v tašce Alexander McQueen

June 9, 2023 By atghz 0

, které se objevily právě tady, stejně jako na Purseblogu, a zatímco jsme je už dlouho nezbytně nepokryli, slyšíme vás, kdy vás slyšíme, když Vy jste nás požádali o další rozmanitost! Dnes vám poskytujeme pohled na novou scénu Alexander McQueen Story Bag. Příběh věrný svému názvu má motivaci ze sdílení příběhů, o kterém se uvádí, že už dávno byl v srdci domu McQueen. McQueen Estetic se mi vždy líbil, protože to bylo jiné, druh goth-chic a také jednoduchý pro oblast mezi jinými značkami, stejně jako jsem nadšený, že mohu poskytnout tento taška skvělý vzhled.

Tento nový styl má hladký tvar i design, má velmi málo značky a také trendovou rukojeť inspirovanou šperky. Její ženský tvar je vhodný pro každý den, přesto se může ze dne na noc posunout dobře, protože kromě odnímatelného popruhu Crossbody popruh má elegantní horní rukojeť. Moje preferovaná funkce vaku je uzávěr dvojité klapky, který přidává trochu dalšího k čistému, relativně strukturovanému designu vaku. Taška příběhu je nová pro Pre-Spring 2020, ale již byla vidět na různých hvězdách stylu, jako je Kaia Gerber a Selena Gomez.

Taška příběhu je k dispozici v široké škále barev kromě khaki i černé zobrazené zde. Každý sáček je vytvořen z hladké telecí kůže s kontrastním lemováním. Černá je nejodvážnější, která obsahuje jasně červené kožené detaily, je držadlo zvýrazněno dvěma čepy a také je vyrobena z organického mosazného kovu. Uvnitř je jeden primární kompartment a kapsa štěrbiny kromě kapsy na přední zip. Kromě horní rukojeti a popruhu Crossbody může být taška přivedena jako spojka pohybem ruky s kovovou rukojetí. Více najdete přes Alexander McQueen.

kup nyní