Gucci oznamuje omezenou tašku na edici ve prospěch UNICEF v případě, že Den matek

May 5, 2023 By atghz 0

Partnerství Gucci s UNICEF vstupuje do svého šestého roku, s minulými partnerstvími včetně sběru prázdnin, partnerství s Rihannou a také Cool Happiness Boston Bag se sněhovýmiky. .

Tato taška je zavedena ještě jednou s omezenou taškou Edition vytvořené inovativním režisérem Gucci, Frida Giannini, pro Den matek ve prospěch UNICEF. Jak praktický, tak módní, taška má off-white materiál tělo s Gucciho podpisovým zeleně-červeným webem a koženým oříznutím. Exteriér vaku má kapsu předního zipu spolu se dvěma otevřenými bočními kapsami, zatímco interiér je také použitelný s kapsou na zip a plochou otevřenou kapsou se třemi oddíly.

Taška bude nabízena výhradně na digitálním falgship, Gucci.com, s 25% maloobchodních nákladů z každé nabízené tašky přispělo k programům UNICEF HIV/AIDS. Gucci se rozhodl zajistit minimální dar ve výši 70 000 dolarů, aby šel na HIV testovat mladé lidi pro nastávající matky.

„Moje motivace pro tento taška na speciální edici přišla z mé cesty do Malawi s UNICEF v listopadu 2009, kdy jsem byl svědkem velmi z první ruky epidemii pomoci, která ovlivňuje celé generace rodin. V rámci našeho pokračujícího úsilí s UNICEF o posílení těchto okolností umožňuje taška všem těm, kteří by chtěli pomoci změnit životy těchto domácností přispět dar, který bude mít v den matek dvojnásobný, “uvedl Frida Giannini , který je rovněž ve správní radě nadace PPR pro důstojnost žen a práv.

Cena je 970 $ pomocí Gucci.com.