Představujeme Balenciaga Small City Bag

December 24, 2022 By atghz 0

Balenciaga zavádí ve svých celebritních taškách na motorku každých pár ročních období nový tvar, ale naposledy si nemůžu mít naposledy, kdy mě naposledy nadchl, stejně jako Balenciaga Small Městská taška. Jaro je hned za rohem (to vypadá jako lež, ale to není slib), což znamená jen lístek.

Tato taška byla poprvé vydána jako orientální speciální během léta, ale nyní si všichni užijeme miniaturizovanou verzi Balenciaga Classic. Naším prvním zájmem přirozeně bylo přesně to, jak se nová taška liší od velkého sourozence. Na našem fóru jsme zjistili níže uvedený praktický srovnávací obrázek a nový taška je zaznamenána jako 9,5 palce široký o 6,25 palce vysoký, zatímco původní kroky široké a 10 palců vysokých. To znamená, že proporce obou tašek jsou zhruba stejné, takže nová verze je skutečnou „mini“.

Nové malé město je nejmenší ze současných hlavních nabídek Balenciagy, které se v němto se pohybuje v poněkud menší velikosti (a poněkud odlišný poměr) než Balenciaga velmi první (což je zase o něco menší než město Balenciaga, stejně Forth.) Pravděpodobně nejzajímavějším pokrokem je zahrnutí popruhu Crossbody, které mnoho starších stylů Balenciaga nemá tak dobře, které umožňuje mnohem modernější, uvolněnější styl opotřebení. Nový taška může být za 1 295 $ prostřednictvím Barneys ve sluneční žluté barvě níže, nebo za přesně stejné náklady prostřednictvím Mythera v korálu, který si představil výše.