Kara Ross dělá to, co by mohlo být nejlepší vánoční večírky s prázdninou

July 19, 2023 By atghz 0

, jsou téměř všeobecně všeobecné. S výjimkou jednoho nebo dvou za rok, kdy uvidíte své skutečné kamarády, kteří se opravdu nestarají o to, co máte na sobě, protože si pamatují, že čas, kdy jste si mysleli, že ponožky pro dospělé koleny jsou dobrý nápad, je příležitost k úsudku. Nejen, že je zásadní zasáhnout vhodnou, elegantní poznámku na vaší vlastní kancelářské vánoční večírku, ale na vaši významnou jinou, kde vás nikdo jiný nezná? neuvěřitelně důležité. (Nemluvě o tom, jak se během prázdnin mohou objevit.)

Pro jakoukoli z těchto situací nevidím, jak by někdo mohl najít chybu se spojkou Kara Ross Priscilla, která přichází za o něco méně než 1 000 $, přestože se stal hlavně z Black Lizard. Kombinace krásně flitrovaného uzavření stříbrné chlopně a lehkého zlatého hardwaru naznačuje, že ji lze nosit s téměř jakýmkoli tmavě zbarvený večerní soubor a v zimě, jak spousta večerních souborů není tmavě zbarvená? Viděl jsem, jak se tento držení ve spojení s zimními bílými, takže všechny vaše základny jsou zakryty.

Nejen to, ale držení vypadá docela elegantně. Flitry mohou často jít dolů na trh ve velkém množství, ale klapka na tomto sáčku je nechala nastavit tak, aby vypadaly okouzlující a plné textury. Celý design je skutečně plný jemného vizuálního zájmu, jehož kombinace dělá tašku, která stojí za cenu, zejména v této roční době. Projděte se Neimanem Marcusem za 975 $.