Strávili byste mnohem více za koženou Proenza Schouler PS1?

May 16, 2023 By atghz 0

Nejprve připustím, že moje myšlenky na PS1 s velkým koženým lemovaným PS1 jsou pravděpodobně mnohem složitější, než musí být, a naprosto mnohem složitější, než by naznačovalo optimální mentální stabilitu. Přesto jsem nosil velkou PS1 jako můj každodenní taška rok, a v té době jsem vytvořil několik názorů. (Kdo, já? Názory? Vím, že jste všichni šokováni.)

Pokud jste vlastnili PS1, nebo dokonce strávili čas zkoumáním v obchodě, pravděpodobně pochopíte, proč si značka zpočátku vybrala jacquard textil místo kůže nebo semiše jako výchozí podšívky. PS1 má kapsy. Kapsy na kapsách na kapsách: Hlavní kompartment s velkou kapsou na zip uvnitř, přední část pod klapkou s magnetickým uzavřením snap, podstatný kompartment zipu mezi přední a hlavní kompartment a další podstatná kapsa na zip vzadu. Kapsy označují další vrstvy materiálu a že spousta kapes naznačuje, že věci mohou být rychle a těžce rychle bez uvážlivého použití textilu. Pro původní konstrukci byl lehký tkaný jediný způsob, jak jít z funkčního hlediska, a rozhodně to pomohlo udržet cenu pro velké na 1 995 $. I když střední PS1 obdržel zvýšení ceny 100 USD (z 1 595 $ na 1 695 $) začátkem tohoto roku, velký se nepohnul.

Jak vidíte výše, zavedení koženého interiéru označuje ztrátu dvou největších kapes se zipem v přední a zadní části hlavního oddílu. Kůže také změní kapsu na zip na zip na menší polodloučenou pouzdro. Interiér Chartreuse je samozřejmě krásný, stejně jako způsoby, jak byla barva přenášena v celém designu – například spodní stranu přenosu – ale nejsem si jistý, že to stojí za funkční oběť, zejména pro zvýšenou cenu 2 515 $.

Je zde také otázka, jak kůže ovlivňuje vzhled sáčku. Jednou z mých nejoblíbenějších věcí na mém PS1 byla snadná taška; Nejenže to přidává k vzhledu v centru vaku, ale díky své schopnosti formovat do vašeho těla je taška pohodlná. Na druhé straně tento ps1 z celého PS1 vypadá, že je to taška pro někoho s mnohem rafinovanějším standardním smyslem pro styl. To není ani kritika, ani chválu; Je to jen jiná taška pro mírně odlišného spotřebitele. Existuje určitá náznak, že Proenza má v úmyslu v blízké budoucnosti roztočit nové verze PS1-tato přepracovaná taška plus rozložená kurýr Proenza Schouler založená na PS1, která debutuje s předběžným roku 2013. Neexistuje žádný náznak, že by to nebylo náznak, že by to nebylo náznak, že by to nebylo náznak. Staré tašky jdou kamkoli, ale vaše možnosti PS1 se chystají získat mnohem rozmanitější. Tento je nyní k dispozici za 2 515 $ pomocí Net-A-Porter.