Bag Loewe Flamenco, pro poněkud jemnější barevný blok ve vás

January 31, 2023 By atghz 0

Loewe Flamenco Bag, 1726 $ pomocí zápasů v ekologickém a oranžovém

Pokud jste nikdy neviděli osobně tašku Loewe (vyslovený nízkoay-ay-vay), jakou jsou ve vaší oblasti nabízeny značky, motivoval bych vás k hledání na zkušební jízdu kolem obchodního domu nebo obchodu tvoje volba. Stále nedokážu pochopit, proč se tak spousta Starletů rozhodne přinést plátno verzi amazonské tašky společnosti; Kůže je místo, kde tašky vyzařují hodně jasně. Stejně jako všechny značky, které kladou důraz na materiály, je zapotřebí osobní kontroly, aby bylo možné plné účinek.

Vezměte například tašku Loewe Flamenco. Na těchto fotografiích to vypadá naprosto okouzlující, avšak výlet do Bergdorfů, aby včera odpoledne viděl jednoho ze svých blízkých bratranců (a aby získal nové laky na nehty na podzim 2011) úplně vyložil můj smysl pro tašku. Vidíš tu kůži? Je to úžasné. Barvy jsou živé. Stejně jako tento design, na rozdíl od přenosu, který jsem viděl ze stejné linie, lze použít jako taška na přenášení nebo jako křížení.

Tento styl je také k dispozici v all-fialové iteraci, ale výše uvedené bicolor návrhy se cítí mnohem aktuálnější. Stejně jako pokud nejste typ člověka, který by opustil domov v kobaltové modré a Kelly ekologické džíny, metoda, která Loewe včlenila do této tašky, je také podstatně mnohem jemnější Jak by se zdálo, že by to bylo nositelné než koncept barevného bloku.

Rozhodnutí spárovat barvy, které jsou již ve stejné domácnosti a také relativně blízké ve stínu, snižuje několik vizuálních šoků z použití mnohem více než jednoho jasného najednou, ale dopad je stále silný i moderní. Stuart Vevers, nový inovativní režisér Loewe a chlap, který přivedl Mulberry k masám, nadále zapůsobí. Získejte ekologické nebo oranžové s zápasy za 1726 $.