A nyní pro Weirder Bags Ralph Lauren Collection…

June 18, 2023 By atghz 0

Ralph Lauren Collection Fringeová zdobená taška na rameno, 3995 $ přes Net-A-Porter. Ralph Lauren Collection býčí hlava zdobená kožená taška na rameno, 995 $ přes Net-a-Porter.

Když věřím o Ralpha Laurena, existují některé automatické asociace, které značka strávila desetiletí, ujistěte se, že věřím: pólo košile, koně, ženy s pečlivě rozcuchanými blond vlasy, lidé, kteří mají více peněz než Oprah. Pravda typického klienta značky může být o něco méně okouzlující, avšak na základě žen, s nimiž se normálně setkávám uvnitř butiků Ralph Lauren Collection, tyto obrázky značky pocházejí někam. To, co nedokážu přijít na to, je přesně to, jak se to spojuje s kolekce Ralph Lauren Fringe zdobenou taškou na ramen a také kolekce býčí hlavy Ralph Lauren zdobená kožená taška na rameno.

Kolekce Lauren’s Spring 2011 Runway Collection měla západní ohýbání sedmdesátých let a také to odstranilo v obou těchto taškách. Kovový okrajový sáček vypadá, jako by byl pokryt miniaturizovanými spony na pásy, stejně jako předpokládám, že nemůžete získat mnohem mnohem více stereotypně západní než býčí lebka vykreslená stříbrem a přilepená k zvětralému opálenému sáčku. To je však problém-odkazy na tyto dva kusy jsou stejně těžkopádné, styl i zřejmý.

Možná by moje pocity byly obezřetnější, kdyby byl styl, který mi přitahoval jako celek, takže pokud se vám líbí Americana, může to být druh tašek, které kouzlo na měkkou oblast ve vašem osobním stylu. Pro mě však jsou oba definitivní průchod. Raději bych ušetřil peníze na jednu z nádherných Ricky Bag.

Kupte si s Net-a-Porter za 3995 $.

Kupte si s Net-a-Porter za 995 $.