Moschino’s McDonald’s Bag vás vrátí 421 potěšených jídel

November 29, 2022 By atghz 0

, módní trh je stejně o propagaci jako o umění jako o oděvech a příslušenství jako umění. Bez dobře vyznamenané zprávy je docela náročné přimět někoho, aby utratil bezpočet dolarů, bez ohledu na to, jak přesně tento produkt. Během přechodů návrhářů je schopnost značky na sebepoznání ještě důležitější; Je třeba prodiskutovat stávající klienty, proč by neměli vypadat někde jinde a přitahovat nové klienty, kteří značku dříve ignorovali. V této sezoně to Moschino najal Wild Kid Jeremy Scott a také ho nechal stylizovat celou svou první sbírku kolem nezdravého jídla, mimo jiné, mimo jiné prošívaná kožená taška pro prošívané kožené tašky Moschino.

Taška je mashupem McDonald’s Quick Food Branding a také proslulé tašky Chanel Flap, stejně jako v závislosti na vaší perspektivě, je to buď Warholian mistrovské dílo nebo urážku McDonald’s, Chanel, jakož i myšlenka velkého vkusu. I když se to může zdát jako na první pohled, není to nutně špatná věc-Moschino přesně pochopilo, do čeho se to se Scott dostane, jehož popínavá citlivost je neuvěřitelně dobře zdokumentovaná, stejně jako cenné je mnohem lepší pro sběr Stiskněte zájem než urážet konvenční módní citlivost. (Viz: Kim, stejně jako Kanye na Vogue.)

Věci jsou o něco složitější, když se týká skutečně prodeje peněženek, jako jsou tyto, ale Moschino je však provedeno alespoň jednu věc správně: místo čekání na rutinní šestiměsíční produkční cyklus, aby proběhla svůj kurz šílenství tím, že tyto tašky s omezeným vydáním nabízejí okamžitě. Jeden si můžete vyzvednout za 1 265 $ prostřednictvím Luisaviaroma, což odpovídá asi 421 potěšeným jídlem, pokud s elegantním druhem s McNuggets vyrazíte.